Kvalita za rozumnou cenu…
Tradice již od roku 1991…
Novinky
LINDA MEDIA 2018
V provozu Nymburk 2 provozujeme velkoplošné tiskárny HP a Canon, pouze na ekologicky šetrných inkoustech na vodní bázi, tímto nezatěžujeme životní prostředí a i zákazník dostane ekologicky šetrnou variantu svých velkoformátových tiskovin.
Jak jsme již psali na úvodní stránce, pro dodávky inkoustů pro ekosolventní tiskárny jsme vybrali inkousty fy STS Inks, pro jejich přehledný katalog a výbornou komunikaci s klientem, dále výdržnost barev je na úrovni originálních barev ovšem v daleko přijatelnější cenové relaci.
Dnes 13.10. jsme instalovali laserový gravírovací stroj METERK pro popisování dřevěných reklamních produktů nebo kožených výrobků. Popisování obalů na mobilní telefony je pro tento stroj hračkou.
Přecházíme na LTE vysokorychlostní internet od NORDIC TELECOM. Změna sítě byla nutná ohledně zastaralosti CDMA verze, zvýší se stabilita připojení a rychlost.
Nový stroj od firmy DATACARD ® CP80 plus dokáže potisknout a následně zalaminovat plastové karty bez čipu, tak i s čipem RFID  i SC.
Dne 7. 3. 2018 do oddělení velkoplošného tisku přibyl nový laminátor o šíři 0,75 metru pro laminaci digitálních výtisků